Hakkımızda


Kadın güzelliğine ve bakımına yönelik tüm hizmetlerin sunulduğu Ville Esthetique Fransızca ‘’ Estetik Şehri’’ anlamına gelmekte olup, her yaşta güzel görünmeyi başaran Fransız kadınlarının tüm zarifliğini doğallığını genel mimarisinde kullanarak siz değerli misafirlerine güzelliği ve huzur dolu bir bakımı vaat eder.

Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı uluslararası son teknoloji cihazları ve ürünleri bir araya getirerek uzman kadrosu ile kişiye özel yaklaşım, hizmetler sunan Ville Esthetique dinamik bir estetiysen, medikal estetik ve kuaför kadrosu ile size aynı anda ihtiyacınız olan tüm konfor, hizmet ve hijyeni tek bir çatı altında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaktadır.

Tanrı, kadını yarattı biz güzelliğini daim kılalım diye.

Vizyonumuz & Misyonumuz


Vizyonumuz
Siz müşterilerimize kaliteli, güvenilir, profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerden memnuniyet ve mutluluk duymaktayız.
 

Misyonumuz
Ville Eshthetique olarak modern çizgimiz doğrultusunda kaliteyi ve hızla ilerleyen teknoloji tüm dünya çizgisinde takip ederek sizlere en güvenilir hizmeti vermeye çalışmaktayız. Merkezimizde her konuğumuz için özel bakım uygulamalarımız ile yenilenmiş bir hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü ve alanında profesyonel ekibimiz ile sizlerin memnuniyeti bizim en önemli çizgimizdir.

Uzmana Sorun